Rokio

Omlouvá se někdo z vás také jako já žebrákům, když po vás něco chtějí?

Když po mě somrák chce peníze, tak se mu omluvím, že mu nemůžu pomoci. Dříve jsem takovým lidem koupil několik rohlíků nebo půlku chleba.

Když chtějí cigaretu, tak jim řeknu, že jsem nekuřák.

Nejlepší odpověď
da ny

NE.
Nevidím k tomu žádný rozumný důvod!!!

Dám, nebo nekomunikuji.
když vysvětluje místní, známá feťačka, jak ji paní domácí s dítětem vyhodila a nemá co jíst
Už 4 děti, jí byly odebrány.
Nebo mladík, vypadající zdravě žebrá a nedá pokoj, mluví a mluví.....
Že nemá na vlak, na autobus atp. Řeknu mu, ať jde pracovat 😉
Práce je dostatek.3o let jsem byla v ID 3. stupně a vždy jsem pracovala
(jen na 6 h).
Nyní jsem ve starobním důchod a mám práce 2, to je jediné, co jim řeknu.

Další odpovědi
Filip84

Ne, já se s nimi (zpravidla) vůbec nebavím. A když jsou drzí: dostanou po rypáku! 🤷‍♀️