Avatar uživatele
justjoke

Odpovíte, jen když víte, nebo odpověď i vyhledáváte?

:D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Lucijej, briketka10, anonym před 4344 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Když nevím, vyhledám. Ovšem samozřejmě jenom tehdy, když mě otázka zaujme :{)>
Ono i když vím, tak stejně většinou hodím nějaký odkaz z netu, aby si to tazatel měl kde ověřit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

přesně jako Quentos, když si nejsem jistá vyhledám zdroj na netu a vložím odkaz, aby si ho mohl uživatel ověřit, jako že jsem si odpověď nevycucala z prstu..
něco vím z paměti..
ale co se týká zdraví, hudby apod. opravdu hledám pečlivě, ale neodpovídám na domácí úkoly a takové otázky typu drzých uživatelů, kteří ani nepoprosí, neděkují a nebodují správné odpovědi !!
Doplňuji:
ale ale bolaku já kolikrát vidím, jak dáváš odkaz tak nežli ty jeden ?!

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pokud vím, tak hned odpovím a pokud nevím, tak se rozhlédnu po internetu. Někdy se raději přesvědčím abych nenapsala nějakou hloupost. Asi tak nějak.
Doplňuji:
Pokud čerpám odpověď z nějakého zdroje, tak odkaz uvedu. Ale abych si nehrála na dokonalou, tak jsem někdy odkaz neuvedla. Avšak napravím se.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jak kdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Když mohu, tak i něco vymyslím. Aby to nebylo tak jednotvárné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Jak se mi chce, pokud vím, kde to přímo najdu, tak i najdu a dám odkaz 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Vím nebo vyhledám. Když je na netu informací přehršle, udělám pro jednodušší orientaci tazatele několikaslovný výcuc, jindy hodím odkaz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Nevyhledávám…
Když nevím, rád poradím.
Když vím, tak si to samozřejmě nechám pro sebe.
Přece nedopustím aby někdo věděl stejně jako já…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

a jsou i takoví, kteří vůbec diskuze nečtou, ale mezi ně já nepatřím čtu je všechny od toho jsou žejo :)

před 4344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Souhlasím. Holt se s tím musíme smířit, lidé jsou různí…

před 4344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Quentosi, dělám to stejně jako Vy. Ale nepovažuji za správné, když někdo okopíruje odpověď, ale neuvede odkaz na zdroj. Zdroje mně nevadí, protože je možné si odpověď často ověřit a navíc rozšířit.

Takových jedinců je dost. Stalo se mně několikrát, že jsem chtěla odpovědět, našla stejnou odpověď, svou ale nevložila, protože bych se opakovala. Někdy jsem pak uvedla zdroj v diskuzi. Lze rovněž zjistit podle stylizace.

před 4344 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek