Avatar uživatele
Filip84

Odpovídáte sociodemografické profilaci návštěvníka Odpovedi.cz?

Já mám poměrně striktní nastavení ochrany soukromí prohlížeče, krom toho blokuju reklamy, etc., takže pokud zavřu prohlížeč, veškeré uložené soubory cookies, historie, etc., se smažou, a když ten prohlížeč znovu otevřu, musím se tady znovu přihlásit a, samozřejmě, musím znovu potvrdit předvolby cookies.

A protože na mne vždycky vyskočilo „VLTAVE LABE MEDIA“, tak jsem si pohledal, co má tahle imperialisticko-kapitalisticko-korporátní firma společného s tímto webem, protože v podmínkách je uvedena jako provozovatel osoba Dine4Fit, a.s. Kde je vůle, je i cesta, a kdo hledá, najde, tak jsem našel, že sociodemografický profil návštěvníka Odpovedi.cz je:

  • žena,
  • věk 25 – 55 let,
  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání,
  • žít v domácnosti s nadprůměrnými čistými příjmy nad Kč 30,000.00 a
  • starat se a nakupovat pro svou domácnost.

Zdroj: https://rekla­my.vlmedia.cz/sez­nam-webu/odpovedi-cz

Odpovídáte profilu návštěvníka Odpovedi.cz?

ne, protože nejsem žena opačného pohlaví. Jinak ano! 😅

P. S. Děkujeme Pepovi, že jsou tu z 16% zastoupeni manažeři! 😎
Gratulujeme „baronovi“, že i jeho otázka se dostala na elitní a vyhlášený web vlmedia.cz, alespoň tak jako ukázka, že tam je! 🤪
Prosíme členy, kteří dosud nezakoupili svým morčatům, nebo jiným dikobrazočelistním, lopatičku, krumpáč a motyčku, aby tak učinili pro případnou potřebu se zakopat (https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zakopavaji-se-v-pripade-branne-pohotovosti-statu-i-jini-dikobrazocelistni-nez-morce) pro případ, že by přijel do vaši vesnice na návštěvu papež, nebo jiný chcimír! 🤓

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? da ny před 12 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
df

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ne.

Zajímalo by mě, kolik je aktivních uživatelů. Jako, kolik jich tu chodí pravidelně.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Ne.

Nejsem sice žena, avšak patřím do tebou určené věkové skupiny, mám středoškolské vzdělání, celkový příjem mé domácnosti je nad 30.000 Kč (i když jenom lehce), o domácnost se starám (i když to dělá hlavně máma, ale také mám na starosti některé domácí práce) a pomáhám pravidelně a docela často s nakupováním.

Píšu ne, protože nepatřím do něžného pohlaví, i když všechny ostatní kritéria splňuji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Ne.

Jsem muž a mám 84+.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ano.

Proto taky veškeré lidské profilování a veškeré statistiky toliko pro mamrda dobré jest.

(Toť nikoli trollování, toť prostá životní PRAVDA během života dementa však bohužel nikterak a NIKDY [!!!] nepochopena).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

„vikomt“ Rokio🤪: Zaškrtl jsi to správně, já bych taky musel zaškrtnout „Ne.“ jenom proto, protože nejsem žena opačného pohlaví. 😎

Avatar uživatele
Filip84

df: S Trollem(y) nebo bez Trolla(ů)? 😅

Avatar uživatele
df

Filip84: třeba oboje

Avatar uživatele
Filip84

df: Tak to je jednoduché: dáš žebříček, 30 dnů a seřadit podle počtu odpovědí. A máš:

  1. já,
  2. elkon,
  3. Drap,
  4. dany,
  5. Ty (df),
  6. „Baron“,
  7. Disraeli,
  8. cappuccino,
  9. Dochy,
  10. Pepa,
  11. Ametyst,
  12. aliendrone,
  13. Savier,
  14. Kelt,
  15. „vévoda“,
  16. led,
  17. Emefej,
  18. paul,
  19. Syd,
  20. mychal🤪,
  21. iceT,
  22. annas,
  23. quentos,
  24. GM,
  25. marci,
  26. margovkleci,
  27. Mp2.

To máš základní výčet nějak aktivních uživatelů, ono ti dole dali 17 odpovědí za měsíc, to máš cca 1 za 2 dny – žádná sláva. A bez Trolla! 😅

K tomu si můžeš připočíst ještě relativně aktivní uživatele, kteří aktivní jsou, ale spíš otázkami a / nebo ne úplně pravidelně:

28. Hlada,
29. orwell,
30. Eksot,
31. Roman,
32. zvonisek,
33. Rocker,
34. Malvína,
35. Alesh,
36. Schluker,
37. JK2021,
38. Lurius,
39. agentpv a
40. Sylvinka.

Zbytek máš, buďto, Trolla (sám si, jistě, dosadíš …), nebo mrtvé duše, které tady chodí čumět, možná 2× za měsíc někomu dají palec, nebo označí otázku za zajímavou, a tím to končí.

Reálný uživatelský, aktivní, základ tu máš, pořád, do 20 lidí! Někdo ubude, někdo přibude, např. ubyl Mravenec, přibyl Savier. Dokolečka dokola.

Avatar uživatele
df

👍

Avatar uživatele
zjentek

Df, reálně? Já a ty 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Avatar uživatele
df

🧐

Nový příspěvek