Ajeto

Odpovídají kvalifikovaní odborníci?

zajímalo by mě, jestli tu dopovídají kvalifikovaní odborníci, či jen kde jaký pitomec, co si na něco hraje a v rychlosti vygooglí a zkopíruje odpověď, jen aby byl první a nasbíral co nejvíce bodů? Baví vás to?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud vím odpovím, pokud nevím nedopovídám a počkám až odpoví jiní. Pokud si nejsem zcela jistý tak si odpověd najdu na google.

Další odpovědi
ten který je

Několik uživatelů mně poskytlo cenné rady a informace.Nebylo to žádné kopírování z google a i kdyby tak tyto rady mně pomohly.A kam se řadíte Vy?Mezi odborníky nebo mezi pitomce?

poa.li

Odpovídají různí lidé, různého stupně odbornosti i charakteru. To je na tom zajímavé. Jejich náhledy. Vygůglovat si může každý sám..

Fun1k

Já odpovídám nejraději ze zásob svých vlastních znalostí a zkušeností.

iq

Tak za sebe jsem ten kdejaký pitomec,body tedy nesbírám,to nechápu smysl,mám dojem že se za ně nic koupit nedá a googlím to v hlavě.Pokud to tam nemám,tak na netu ať si to vygooglí dotazovaný sám 🙂

1popelka1

Ajeto, vy asi patříte mezi ty co, si na něco hrají a v rychlosti googlí a kopírují odpověď, co? Alespoň z vaších odpovědí tak usuzuji. To je škoda… ale hlavně, že vás to baví :( škoda pro vás, že takové odpovědi nedokážu ocenit…

annas

Škoda, Popelko, že o žádné jeho odpovědi ani otázce nevím.

1popelka1

Annas, u vaší otázky o Venuši a u otázky-normální auto nebo tereňák měl sálodlouhý příspěvek o mercedesu a u obou odpovědí neodpověděl na otázku… jen zkopíroval..