Avatar uživatele
Ajeto

Odpovídají kvalifikovaní odborníci?

zajímalo by mě, jestli tu dopovídají kvalifikovaní odborníci, či jen kde jaký pitomec, co si na něco hraje a v rychlosti vygooglí a zkopíruje odpověď, jen aby byl první a nasbíral co nejvíce bodů? Baví vás to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 4910 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Pokud vím odpovím, pokud nevím nedopovídám a počkám až odpoví jiní. Pokud si nejsem zcela jistý tak si odpověd najdu na google.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Několik uživatelů mně poskytlo cenné rady a informace.Nebylo to žádné kopírování z google a i kdyby tak tyto rady mně pomohly.A kam se řadíte Vy?Mezi odborníky nebo mezi pitomce?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
poa.li

Odpovídají různí lidé, různého stupně odbornosti i charakteru. To je na tom zajímavé. Jejich náhledy. Vygůglovat si může každý sám..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fun1k

Já odpovídám nejraději ze zásob svých vlastních znalostí a zkušeností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iq

Tak za sebe jsem ten kdejaký pitomec,body tedy nesbírám,to nechápu smysl,mám dojem že se za ně nic koupit nedá a googlím to v hlavě.Pokud to tam nemám,tak na netu ať si to vygooglí dotazovaný sám 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

Ajeto, vy asi patříte mezi ty co, si na něco hrají a v rychlosti googlí a kopírují odpověď, co? Alespoň z vaších odpovědí tak usuzuji. To je škoda… ale hlavně, že vás to baví :( škoda pro vás, že takové odpovědi nedokážu ocenit…

před 4910 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Škoda, Popelko, že o žádné jeho odpovědi ani otázce nevím.

před 4910 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Annas, u vaší otázky o Venuši a u otázky-normální auto nebo tereňák měl sálodlouhý příspěvek o mercedesu a u obou odpovědí neodpověděl na otázku… jen zkopíroval..

před 4910 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek