Kepler

Odolali byste takému valašskému bilbórdu?

Kočky aj ožralí byli super!

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ale Keplere! Jaképak zpomalování, proč myslíš, že mám na autě STĚRAČE? ;) :)

Ono by dost záleželo na situaci. Pokud bych se osvobozoval (pracovně), tak by to nemělo úspěch, ale pokud bych jel např. na houby… kdo ví? Ty „hieroglyfy“ na konci jsou VELMI přesvědčivé. ;) :D :D

Další odpovědi
Ametyst

Ftipné. Jen aby se z cyklistů nestali ti “ožralí”. Nemám ráda tenhle dvojí metr na účastníky silničního provozu.

GM

Těší mne, že na Valašsku berete ohled i na kočky. 😁😼

paul1

Vtipná reklama, je dobře, že se i v těchto dobách humor nevytrácí.

nyjono

👍👍🤣🤣🤣
Vtipné