bolak

Od kolika let se podle vás nesluší o osobě ženského pohlaví mluvit jako o holce?

Nejlepší odpověď
jpau

Záleží na odstupu jednotlivých stran. Pokud je ti 90, tak pro Tebe může být kdejaká padesátka klidně holka.

Další odpovědi
iceT

Tak já už mám 37 a furt si myslím,že jsem holka.
Jistě,už bych měla být žena,ale necítím se tak,i když se už jako puberťák nechovám.

iwrana

To záleží na okolnostech.Když příjdu do práce,tak pozdravím koleginky ahoj holky a to je nám přes padesát.Ale k ženám,které dobře neznám a nemám k nim bližší vztah bych si to nedovolila.A to ani kdyby jim bylo dvacet.To tak do čtrnácti.

anonym

Čí let ? Mých nebo osoby ženského pohlaví ?!

Watermole

Myslím tak od 30…ale záleží asi

zzzzz

„holka“ nikdy neurazí, horší je ta „bába“

zjentek

od sedmi ..to je věk, kdy se u ní geneticky vyvíjí touha něco vlastnit