zjentek

Občanem které kategorie se stává „neotečkovaný“ vězeň?

Já předpokládám, že minimálně třetí. Jakožto občan druhé kategorie si vyhrazuji právo znamenat víc, než neotečkovaný vězeň. Žádám přimejmenším úroveň vězně otečkovaného. A co na to Ústava a Jan Tleskač?

Odpovědi
paul1

Není dobré se cítit občanem nižší kategorie, je to depresivní. Záleží to ovšem na každém jednotlivci jak se chce cítit. Moc takových lidí neznám. Jo Rumburak byl čarodějem II.kategorie a také tedy nevím proč vlastně 😁.