Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Jiná odpověď.

Zaujímavé, každý rok na Vianoce a Nový rok, „otázka“ neotázka s blahoželaním bola adminom a uživateľmi, dokonca aj mazačmi ticho tolerovaná.

Ale zjentek samomazač? to by musel byť naozaj v pokročilom štádiu takže to určite zapríčinil „covidek“ na mozku mazala.

Verím, že admin aj tento rok drobnú výnimku k radosti všetkých ľudí dobrej vôle opäť povolí a zjentkovu aj mosojovu „samozmazávaciu otázku“ s prianim k Vianociam vráti naspäť.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Jiná odpověď.

Takže jak jsem předpokládal!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Zjentku, ty SAMOMAZAČI, víš že od samomazu je krok k samohaně a pak JEŠTĚ DÁL!? ;) :D

To by mě zajímalo, kam až dál to ještě může zajít. (; d; d;

Jinak – nečetl jsem ty odpovědi a to mě mrzí, no…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jiná odpověď.

Nejenom Zjendkovi…Někdo tu nemá rád Vánoční svátky.Že by snad néjaký saracén či zapšklý protiva?

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CTTON

0mm - beznadějný případ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jiná odpověď.

Vždycky si říkám,že ten „člověk“ musí být hodně nešťastný, nespokojený sám se sebou, se svým životem. Je mi ho i líto. ☹ Krásné a kouzelné vánoce všem lidem dobré vůle, ale i mazalovi. Možná se nad sebou trošku zamyslí. Možná?! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

0mm - beznadějný případ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Jiná odpověď.

Tak otázky i odpovědi se tu mazají nejen na Vánoce ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Jiná odpověď.

Jsou uživatelé(jistě i na tomto vebu), kteří neradi vánoce a vůbec všechny tradice, které jsou v rozporu s komunistickým učením či ideály. Když se naskytne příležitost, využijí ji. Hodně nebo ukrutně jim vadí, že o ty jejich někdejší keci nejenže nikdo nestojí, ale nemůžou je veřejně ani „vyvrhovat“.
Jen tak mě napadá, jestli tu otázku(Zjentek ne) sám autor nenapsal a smazal, aby způsobil humbuk. Z 10% bych tomu věřil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

To je fuk, hlavně že si udělal(a) DOBŘE.

A ještě přitom honil.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
moníčeččík

0mm - beznadějný případ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Led ale otázka zní KDY!!! (;

před 1233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Je to v odpovedi: až admin aj tento rok drobnú výnimku

před 1143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…K večeři o páté? Anebo až pod stromek okolo sedmý?

před 1233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Led, co se mě týká, jde voto, že sotva si přečtu odpovědi, tak si ji SÁM smažu, viete? A v tom se alien OPĚT nemýlil, ani neví… (;

před 1233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…ani neví jak (;

před 1233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

zjentek a to si ani neprečítate odpovede?

Adminovi nemôžem nič rozkázať, je to na jeho uvážení, či to uzná ako Vianočný darček užívateľom a obidve otázky-neotázky vráti.

před 1233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Marci, ono s dotyčným nemusí být až tak zle, to zase ne. Prostě je jen přesvědčenej, že vše, co činí, je vždy rozumnější, než jakékoli konání druhých tady na webu. Ale třeba já mazala beru, bez něj bych si nepoložil mnoho otázek a tím pádem na ně nezískal ani odpovědi. (;

před 1233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Kam až zajít? No právě v tom byla podstata mé odpovědi, kde jsem tě vyhmátl coby: „Dvanáct let? Tak to je v pohodě!“ ;) :D :D

před 1233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Počkej, to nechápu, mám to v hlavě pomaleji hozené… pls rozbor, pls..

Nečetl jsem ty odpovědi a to mě mrzí a teď se to ještě zamotává a zamotává, pro autistu hrob);

před 1233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Ať to smazal kdo chtěl, tak po právu – otázka to nebyla (otázka nevnikne tak, že větu oznamovací případně přací autor ukončí otazníkem) a podobných předvánočních sraček se tu pravidelně o tomto čase rock co rock objeví několik, už je to nudné. Normálně si založ „fejkovou“ ale regulérní otázku a tam se třeba v diskuzi všichni ugratulujte k smrti.

před 1233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

„Zapšklý“ i 24.12.? To je mi líto.

Á propos, jde vlastně o otázku? Třeba Quentos tvrdí, že otázka má končit otázníkem. Také si myslím, že pro „regulérní“ otázku by otázník měl stačit. Tedy pokud slovosled dává AŽ TAKOVÝ význam, že otázku lze chápat coby otázku. (;

před 1233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Cochee:Skoč do zdi nevrlo.

před 1233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Stalo se. Nepomohlo.

před 1233 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek