zjentek

O kolik mají ženy menší hlavu v průměru?

Zkoušel jsem si narazit dámskou beranici, ale nedopadlo to. 🤔

Nejlepší odpověď
marci1

Ženy mají obvod hlavy menší o 2% než muži. 🙂
Zdroj: https://www.id­nes.cz/onadnes/zdra­vi/muzsky-versus-zensky-mozek-kdo-je-na-tom-lepe.A090717_124­438_vase-telo_pet

Další odpovědi
hapiky

Co se týká hlavy, tak na velikosti nezáleží. Hruška jako hruška.

aliendrone

No, máme se připravovat na NEJHORŠÍ? Totiž ptal ses nedávno na příčinu změny chutí (nadhodil jsem např. těhotenství), teď si zkoušíš DÁMSKÉ beranice…

KUA – já se nechci dožít toho, že se z tebe vyklube princezna! ;) :D :D

terry

Třeba ženy nemají menší hlavu.
Třeba ji ty máš větší 🤗😃😃

Viktorie II.

To nemůžeš změřit manželce a milenkám hlavu a porovnat velikost s tvojí kebulí?

Emefej

A co třeba podprsenka, ta ti sedí?

zjentek

Jinak díky všem, je jasný že máme větší kebuji než ženy.

zjentek

Emefej, ne mám tvrdý kozy u vždycky ji urvu..

Jasně, že nenosím! D; D; D;