hapiky

O kolik % by se asi zvýšila doba spánku lidí, kdyby každý mohl spát podle libosti?

Vím, že to bude u každého jiné, ale celkově by to asi mohlo dělat docela hodně. Je jasné, že pro některé spáče by byla ideální pracovní doba nastavena na: Přijď, až se vzbudíš!

Nejlepší odpověď
Drap

U mne by to bylo stále stejně.

Další odpovědi
dubraro

U mne tak o 30%.

Kepler

Stejně jako emefej, spím 9 – 10 hodin.

Muffz

Když jdu do práce, tak spím 7 – 8 hodin, vzbudí mě budík a jsem rozbitý. Když je víkend, tak se budím po 8,5 – 9 hodinách a jsem čilý a plný života. Takže mně by stačila asi ta hodinka navíc.

Emefej

O nic, spím dle libosti.