NeřeknuCZ

O čem se bavit ?

V pátek máme s pár lidma ze třídy jet na „seznamovací“ výlet společně se žáky ze Slovenska. Už jsem přemýšlel o nějakých tématech, ale moc mě jich nenapadá. Máte nějaké zajímavé nápady či témata o kterých by se dalo klidně i delší dobu bavit ? Průměrný věk 13–15 let. Díky

Odpovědi
ReHu

Témata nevymýšlej. Přijdou samy. Zjistíte, co máte společného, co vás baví, …
Začít můžeš tím, jestli jsou registrovaní na Odpovedě.sk 🙂
Mluv o tom, co baví tebe. Téma, které ti tady třeba navrhnu a tebe nebude bavit, stejně hovor nerozproudí.
Co čtete za knihy, jaké předměty vás ve škole baví či nebaví atd.