Kazatel

O čem je cca minutový reklamní šot „Ve jménu Vašeho dobra nařizujeme Vám. Musíte poslouchat pokyny!“?

Nenahání Vám to strach?

https://youtu­.be/IbzdSeRfeGs

Nejlepší odpověď
Pepa25

O tom, že pan Janeček zahájil kandidaturu na prezidenta republiky a použil k tomu anketu, kterou si jako mecenáš koupil. No a co se týká svobody a pokynů: p. Janeček patří k lidem, kteří ke světu přistupují tak, že „když se mi nelíbí zavedená pravidla, tak si vytvořím nová“ : např. způsob hlasování, způsob života (ostentativní polygamie) atd.

Další odpovědi
marci1

Asi o tom, že přichází „spasitel“, který si „nevšimnul“, že lidé na JIPkách umírají. ☹
A ještě šot okopíroval. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=R706isyDrqI

led

Pán Janeček síce skryto vo svojej volebnej reklame hovori o „časoch minulých“, ale k tomu len dodám mierne, ale podstatne tvrdo:
„Nedopusťme nikdy dobu, kdy se nesmí zpívat a není slyšet dětský smích.“

aliendrone

Bez ohledu na klip – rejekce vládní cochárny a jejich obháců „za každou cenu“ je u alespoň trochu myslících lidí přirozená. BOHUŽEL právě ti „obhájci za každou cenu“ plodí stejně tak dementní „odpůrce za každou cenu“. Nevyhnutelně pak třeba potkávám lidi bez roušek – k čemu je to dobré? Jsem zastánce pokud možno ŘÍZENÉHO/kontro­lovaného promoření (nikoliv zhovadilého CELOPLOŠNÉHO očkování a nucení k němu), ale demonstrovat to, že nesouhlasím s vládní debilitou (přesněji VYCHCANÝM účelovým zneužíváním situace) se dá i BEZ idiotjednání.

Z vyššího úhlu pohledu ovšem klip „mobilizuje k válce“, která už DÁVNO skončila – a to PORÁŽKOU obyčejných lidí/občanů. Takže klip je v podstatě „o ničem“. :( :( :(

elkon

Každý, kdo používá hlavu k myšlení, to za hlavu hodí. Vůbec to neřeším, stačilo to v televizním přenosu. Janeček mě zklamal, i když je to náš rodák.