Avatar uživatele
Kazatel

O čem je cca minutový reklamní šot "Ve jménu Vašeho dobra nařizujeme Vám. Musíte poslouchat pokyny!"?

Nenahání Vám to strach?

https://youtu.be/…

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone před 4 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

O tom, že pan Janeček zahájil kandidaturu na prezidenta republiky a použil k tomu anketu, kterou si jako mecenáš koupil. No a co se týká svobody a pokynů: p. Janeček patří k lidem, kteří ke světu přistupují tak, že "když se mi nelíbí zavedená pravidla, tak si vytvořím nová" : např. způsob hlasování, způsob života (ostentativní polygamie) atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Asi o tom, že přichází "spasitel", který si "nevšimnul", že lidé na JIPkách umírají. :-((
A ještě šot okopíroval. :-))
https://www.youtube.com/…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pán Janeček síce skryto vo svojej volebnej reklame hovori o "časoch minulých", ale k tomu len dodám mierne, ale podstatne tvrdo:
"Nedopusťme nikdy dobu, kdy se nesmí zpívat a není slyšet dětský smích."

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Bez ohledu na klip - rejekce vládní cochárny a jejich obháců "za každou cenu" je u alespoň trochu myslících lidí přirozená. BOHUŽEL právě ti "obhájci za každou cenu" plodí stejně tak dementní "odpůrce za každou cenu". Nevyhnutelně pak třeba potkávám lidi bez roušek - k čemu je to dobré? Jsem zastánce pokud možno ŘÍZENÉHO/kontrolovaného promoření (nikoliv zhovadilého CELOPLOŠNÉHO očkování a nucení k němu), ale demonstrovat to, že nesouhlasím s vládní debilitou (přesněji VYCHCANÝM účelovým zneužíváním situace) se dá i BEZ idiotjednání.

Z vyššího úhlu pohledu ovšem klip "mobilizuje k válce", která už DÁVNO skončila - a to PORÁŽKOU obyčejných lidí/občanů. Takže klip je v podstatě "o ničem". :( :( :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Každý, kdo používá hlavu k myšlení, to za hlavu hodí. Vůbec to neřeším, stačilo to v televizním přenosu. Janeček mě zklamal, i když je to náš rodák.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava