Lgee

Když se nudím, protože nemám momentálně PC, poradíte, jak se mám zabavit?

Zdravím momentálně nemám počítač a asi jen tak mít nebudu, takže je nuda, mám jedine mobil a tablet ale na tom mě hry nebaví, nejsem na tom zavislej stejně hraju maximálně dvě hodiny a pak jdu ven, ale když po mě rodiče nic nechtějí, a já se nudím tak sem prostě na dně z toho co mám dělat. Když vstanu jdu do školy a přijdu jdu ven a v 19 hodin přijdu a chvíli hraju nebo surfuju na internetu na mobilu, ale o víkendu prostě nejde být venku celý den

PS: také že nepíšu že to chci dělat furt, ale prostě když si tahle nemůžu odpočinout večer třeba do 22h tak se potom musím nudit celý den.

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nuda co dělat?

Nejlepší odpověď
led

Co je to nuda? To není nic jiného, jen zábavná elektronika?
Co tak přečíst si knihu …

Další odpovědi
marci1

Nuda? Jak se může někdo nudit! 🙂 Choď někam sportovat, plavat, začni číst knihy, doma třeba něco uvař, oprav, pomoz s úklidem. Věř, že hrát hry na PC, mobilu, tabletu není to pravé ořechové pro duševní rozvoj člověka, zejména mladého.

Kepler

Kup si medvídka mývala! http://vyhlas­to.cz/h/1h10/n­udite-se-kupte-si-medvidka-myvala

autacek

Zkus si najít něnaký koníček, pak naopak nebudeš vědět, kde brát volný čas.

Arne1

Nějaký rozumný koníček. Třeba geocaching.

ivzez

Sport, četba, poslech hudby,
návštěvy galeriií, výstav, muzeí, …

RyuzakiKate

„Nemůžete-li snést samotu, možná, že ostatní také nudíte.“

  • Oscar Wilde

aliendrone

No… a už máš odzkoušeno třeba VYDĚLÁVÁNÍ prachů? (tomu propadne každý druhý, protože mimo zábavu to má i další pozitivní přínos)
Co takhle ženský?
Nebo dělat průsery s kámošema? He? Nic? ;) :D :D