tahle holka

Co máme dělat s přítelem když nejsou peníze a je nuda?

Prosím prosím, poraďte co máme dělat s přítelem když je nuda a momentálně nemáme peníze výplata ještě nedošla? Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
anonym

Co jste to za generaci??Naše generace také neměla peníze a NIKDY JSME SE NENUDILI.Výlety na kole, procházky do lesů (hledání hub či borůvek), popř. domácí práce, která se stále odkládala.
No a při ošklivém počasí čtení knih, nebo hraní různých her.Může dojít i na karty s tím kdo prohraje, svlékne jednu část oděvu no a ten, který bude už bez, tak zahájí předehru a bude sex.

Další odpovědi
ladaadal

Jestliže se bez peněz nudíte, evidentně se k sobě moc nehodíte. Najdi si jiného přítele, se kterým se nebudete nudit ani před výplatou.

anonym

sex

iceT

běžte na procházku,na to peníze nepotřebujete.

ponovotny

najít si ještě jednoho přítele a být s tím, který zrovna má ;)

Reezo

Záleží na lokalitě, kde bydlíte a co máte k dispozici ve svém okolí. Určitě koupání, kolečkové brusle a další sporty, koukat společně na TV nebo si zkusit společně zahrát nějakou PC hru pro 2 hráče.

anonym

jděte se koupat někam do řeky, nebo rybníka

mosoj

Vy jste nejenom bez peněz ale také bez fantasie!

marci1

Jak se může někdo nudit ? A ještě ve dvou ?

lota

Sex – zábava pro chudé.:-)

anonym

Tohle mi nejde do hlavy, pokud nebyly prachy, vymýšleli jsme blbosti, ale nuda nebyla. To by mne zajímalo, co budeš dělat ve starším věku bez nějakého koníčka.