WeeBear

Nosíte u sebe (nebo na sobě) něco, na co máte ‚citovou vazbu‘?

Mluvím třeba o prstýncích, řetizcích, nějakého talismanu v kapse, či tetování, cokoliv. 🙂

Já třeba nosím dvě černé kůžičky na krku, na jedné mám půlku prstýnku od bývalé nejlepší kamarádky, na druhé přívěšek z jedné z dlouhých cest k vlakem. A ještě nosím stříbrný řetízek s přívěškem, který jsem dostala od osoby, na které mi velmi záleží..

I vy máte něco podobného, nebo u sebe nic takového nepřipouštíte?

Nejlepší odpověď
tom004

Už léta dráp z medvěda,který musel být zastřelen,kvůli lidské blbosti.

http://img.na­dapenny.com/t20/113­39/nadap133025223­700231.jpg

Další odpovědi
VampGirl

Nosím takový náramek, protože věřím, že mi přinese štěstí… Jinak spím s plyšákem, kterého jsem dostala od osoby, kterou mám ráda. 🙂

anonym

Vymykám se z dnešní společnosti a nenosím u sebe nic takového. Asi k vám nepatřím. – Když někdo ztratí kousek zlata, mrzí ho to, když nenalezne. Proč bych měl ztrácet kus materiálu? Vše cenné je nošeno jinde. V paměti, vzpomínkách, v srdci. Ale i odtud se dá ukrást.

venkovan

Ano. Nosím to pořád, prakticky od narození (tedy od chvíle kdy jsem se zvedl na své nohy), ale nenosím to viditelně (až na výjimky)

Deli

Na levé ruce mám snubní prstýnek, na pravé zásnubní, na krku řetízek s přívěskem, který jsem dostala „za Gitulku“, náušnice byly dárkem ke 30, hodinky od manžela… Ano, mám tyhle věci ráda, nerada bez nich opouštím dům. Když musím do nemocnice, jejich příkaz: Sundat šperky – pro mne není jen je odložit, loučím se s nimi jako s talismany…

ondra07

Já nosím takový náramek na suchý zip, který sundávám, jenom když jdu do sprchy.Mám ho moc rád a přináší mi štěstí, protože je z Řecka. A vždycky jak jedu do Řecka tak si ho tam koupím nový.