Avatar uživatele
WeeBear

Nosíte u sebe (nebo na sobě) něco, na co máte ‚citovou vazbu‘?

Mluvím třeba o prstýncích, řetizcích, nějakého talismanu v kapse, či tetování, cokoliv. 🙂

Já třeba nosím dvě černé kůžičky na krku, na jedné mám půlku prstýnku od bývalé nejlepší kamarádky, na druhé přívěšek z jedné z dlouhých cest k vlakem. A ještě nosím stříbrný řetízek s přívěškem, který jsem dostala od osoby, na které mi velmi záleží..

I vy máte něco podobného, nebo u sebe nic takového nepřipouštíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? VampGirl, tom004, Deli, anonym před 4536 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Už léta dráp z medvěda,který musel být zastřelen,kvůli lidské blbosti.

http://img.na­dapenny.com/t20/113­39/nadap133025223­700231.jpg

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
VampGirl

Nosím takový náramek, protože věřím, že mi přinese štěstí… Jinak spím s plyšákem, kterého jsem dostala od osoby, kterou mám ráda. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vymykám se z dnešní společnosti a nenosím u sebe nic takového. Asi k vám nepatřím. – Když někdo ztratí kousek zlata, mrzí ho to, když nenalezne. Proč bych měl ztrácet kus materiálu? Vše cenné je nošeno jinde. V paměti, vzpomínkách, v srdci. Ale i odtud se dá ukrást.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ano. Nosím to pořád, prakticky od narození (tedy od chvíle kdy jsem se zvedl na své nohy), ale nenosím to viditelně (až na výjimky)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Na levé ruce mám snubní prstýnek, na pravé zásnubní, na krku řetízek s přívěskem, který jsem dostala „za Gitulku“, náušnice byly dárkem ke 30, hodinky od manžela… Ano, mám tyhle věci ráda, nerada bez nich opouštím dům. Když musím do nemocnice, jejich příkaz: Sundat šperky – pro mne není jen je odložit, loučím se s nimi jako s talismany…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ondra07

Já nosím takový náramek na suchý zip, který sundávám, jenom když jdu do sprchy.Mám ho moc rád a přináší mi štěstí, protože je z Řecka. A vždycky jak jedu do Řecka tak si ho tam koupím nový.

před 4512 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek