jirka F

Jak je možné, že se některým mladým ženám líbím, i když se já sám považuji za ošklivého?

Za chyby se omlouvám, slavil jsem vínem.

Nejlepší odpověď
marci1

Zřejmě to bylo tím vínem. 🙂

Další odpovědi
aliendrone

NJN, víno ČASTO působí změny v úsudku. Omluva přijata. ;) :D :D

Pokud by ses ale opravdu NĚKTERÝM ženám líbil, zvaž možnost, že i u nich se vyskytují refrakční oční vady, často s potřebnou korekcí mnoha dioptrií. Jsi si JISTÝ, že měly nasazeny brýle? Navíc – ne každá žena, která kolem sebe šermuje hůlkou (obzvláště pokud je bílá) je zrovna Hermiona! ;) :D :D ;)

nyjono

Kurnikšopa, je to furt do kola.
Vždyť se to tu píše pár dní pořád.
Nkomu se líbí to a jinému zas něco jiného.
Co, prosím, řešíš?????

Kepler

To není nic zvláštního, každá žena preferuje jiný typ mužů. I pro mě nebyla žádná žena krásná, jen proto, že měla krásný xichtík, i když top modelka s nohama jako hůlky. Neboli věšák na šaty.

da ny

Ženy jsou prostě nevyzpytatelné :)
Často je vzhled až tak nezajímá (na rozdíl od mužů).
Možná máte jen nižší sebevědomí a to můžete zlepšit.
Nebo to bylo tím vínem….:DDD

Drap

Co se zeptat přímo těch mladých žen? Neviděli jsme jak vypadáš

zjentek

Xicht s tím nemá co dělat. Žena vyžaduje zajistit, nic víc! Jistota = pohodlí. Dej to které chceš a máš s ní klid. Něco je za něco a proto pak doma budeš mít také pohodlí. A když budeš mít trochu toho štěstíčka, tak i ČISTO!

dubraro

Je to možné. Ženy od mužů očekávají něco jiného, než fyzickou krásu.
Aneb: „Chlap by měl bejt především finančně pohlednej“.

Midas

Zní to, jakoby si tady někdo vrznul a teď se tím chlubí na Odpovedi.cz. :D Obzvlášť, když si „to“ ještě slavil vínem.

quentos

… přeně… lépe bych to nenapsal…

Midas

Někteří se hold rádi dělí o svou radost a své úspěchy… :D

Midas

Každý má jiný vkus, včetně žen/dívek. A lidi někdy sami sebe rádi podhodnocují a vidí na sobě jen plno chyb.