aliendrone

No a jak je to u vás?

Zdroj TAJNÝ, vyfoceno včera. ;) :)

Nejlepší odpověď
marci1

Díky za optání, piva mají říz i správnou teplotu. Dělají nám krásná těla! Na pivní zahrádce visí tabulka:
„Upozornění:
Buďte příjemní nebo vypadněte“.
To by mělo viset všude. I tady. 🙂

Další odpovědi
Kepler

U nás máme motorest, co se tváří jako muzeum veteránů a mají tam nejlepší čepované na světě. Dokonce tam jezdí i tramvajová linka z vozovny Vzhůru do bezvědomí!
https://mapy.cz/za­kladni?x=17.9701943&y=4­9.4527704&z=1­5&pano=1&source=fir­m&id=13177612&pid=574411­68&yaw=5.248&fov=1­.107&pitch=0.059

Rokio

Skoro zataženo a teplota podprůměrná na lèto.

Drap

Díky za optání. Zahrádky a hospody plné, vše snad jede na plno.

zjentek

Odpověděl bych ti taky obrázkem, jenže NENÍ JAK. Takže ZASE další šlendrián této nové verze odpovědí! No co zrobiš, no…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

ten který je

Žižkovu a Libni,zdaleka se vyhni.;-)

klob1

Keplere, bomba. To opravdu nemá chybu.

seraphico

Tady někdo chodí do Nonstop Clubu 😄