Cesnek

Neznáte nějaký prográmek ve kterém se dají vyfocené snímky dát za sebou a udělat z nich video??

Nejlepší odpověď
Sůwa

Video určitě ne, protože bys musel mít obrázky s minimálním časovým odstupem, ale můžeš udělat prezentaci – postupné otevírání za sebou vložených obrázků, případně doplněných textem a hudbou. Třeba v už zmiňovaném programu Picasa.

Další odpovědi
hanulka11

Windows movie maker

M.

Na video je asi nejlepší a jeden z těch jednoduchých Windows Movie Maker. Jinak můžeš udělat gif.

marijakes

velmi jednoduchý je Windows Photo story 3. je zdarma pro uživatele legálního OS
obrázky se dají vložit najednou, dají se k nim přidat krásné přechodové efekty a vložit hudba v mp3 nebo waw a lze si hudbu vygenerovat přímo v programu. Uložit se dá také v několika různých velikostech. Jednou z hezkých možností přechodu jsou zoomovací efekty. Je mnohem lepší než Windows Movie Maker. Nelze v něm ale stříhat video. jsde upravit časování snímků.
Doplňuji:
http://downlo­ads.phpnuke.or­g/en/download-item-view-x-a-n-v-z/MICROSOFT%2BPHO­TO%2BSTORY%2B3­.htm

Lucaso

Jde to například i v Pinnacle Studiu, ale to je na dlouho se to naučit, ne jen na jednu odpověď.