22aa

Nevíte, jaký či který si mám pustit film?

Dobrý den.
Nemám usb kabel a já už mám ho jediný a verča si ho půjčila.
Prosím nevíte jakej film si mám pustit doma na pc?
Děkuji 22aa.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Sakra… co to hulíš za model, chci TAKY!!! ;) :D :D

Další odpovědi
Malvína

Jaký film? Asi nějaký, který se ti bude líbit. Neznáme zde tvé oblíbené žánry, takže takhle těžko radit.

ivzez

Verča si nic nepůjčila bez souhlasu majitele.
Buď jsi jí ho půjčila ty, nebo ho Verča ukradla.

Já k pouštění filmů nepotřebuji USB kabel,
stačí mi si film pustit z DVD.

Jaký film?
Takový, na který máš náladu.

led

Jaký – v dnešnej dobe najlepšie ten farebný
Kterej – ten, čo sa ti páči

a verče povedz, aby ti ten usb kábel vrátila, ináč… ho nebudeš mať, alebo si bedeš musieť kúpiť nový.

Brblal

Nevíme jaké filmy se ti líbí, zde jsou: FILMY ČESKY A ZADARMO:
(odkaz):

Zdroj: https://www.y­outube.com/chan­nel/UCoemQ3xsaV­dIYtnh2B7K3Eg

zbyndo

Úsmev smutných mužov,ten Ti prinesie kúsok pokoja do duše,aj keď predstavitelia ten pokoj načisto stratili,

Edison

Heh??? Co to je zase za blábol??

22aa

Jenže na originálu nevím jakej film tam jsou samé pohádky pro malé děti které se mi nelíbí a trvají 24 hodin.