Angela2713

Nevíte někdo,jak skončil film Útěk do divočiny?

Nejlepší odpověď
Dzejkob

Hlavní hrdina se otrávil kořínky a umřel.

Krásný film.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/229841-utek-do-divociny/galerie/

Další odpovědi
poa.li

Zemřel otravou z jakýchsi bobulí. Smířený, přijmul zpět své jméno.

Terryle

Přesně tak, spletl si jakési plody (lístky? bobule? nejsem si úplně jistá, pospávala jsem u toho, bohužel) a nakonec zemřel. Překrásnej film – sice ho mám na kousky, pouštěli nám ho v noci na dlouhé cestě autobusem, ale stejně na mě zapůsobil zdaleka nejvíc ze všech filmů za hodně dlouhou dobu. Chystám se pustit si ho někdy znova – až bude nějaká pěkná nálada… :o)

Pierre

Já myslela, že se chystal jít zpátky a utopil se v řece…protože bylo jaro a ta se rozvodnila…