22aa

Nevíte, jakej film si mám pustit na www.sledujufil­my.cz?

Dobrý den.
Nevíte, jakej film a z jakého roku si mám pustit?
Mně se u her na PS2 zastavuje fleška.
Děkuji za odpověď.
22aa.

Nejlepší odpověď
Lgee

Pekna reklama

Další odpovědi
JájsemRaibek

No to opravdu nevíme. Ani nevíme co tě zajímá, jestli třeba s titulky nebo slovenský dabing, prostě nevíme.

iceT

Hlavně dobrej…

ivzez

Ne. Nikdo z nás neví, co Vás zajímá,
nebo jakým filmům dáváte přednost.

Gestas

Já jsem si z tama nedávno přehrál Dovolenou s Andělem z roku 1952.

ten který je

Mrazík.
https://sledu­jufilmy.cz/fil­m/mrazik-1964/776/

orestez

Apocalypto od Mel Gibsona.
33bb.

22aa

Záleží kde jsou reklamy z vhs nemůžu je najít.
Většinou jenom které jsem viděl a navíc 2017 je už starej křáp.

22aa

Na mrazíka jsem už starej, a ta dovolená s andělem na to se mrknu a vyhledám co to je protože jsem nebyl na světě.

orestez

Marvana s jeho dovolenou dávají na Primě každých 14 dní, tak si nekaž oči.