22aa

Nevíte jakej film na DVD zakoupit?

Dobrý den.
Mám problém z uložtem nějaká chyba a ted mi zbývá koupit film na kazetě dvd.
Prosím nevíte jakej?
Nevím jestli například rampage ničitelé nebo grinch.
Děkuji 22aa.

Nejlepší odpověď
elkon

Problém „z uložtem“, to je síla. Co se tak naučit česky. Že by blondýna? Možná se pak naučíš i stahovat filmy. Mimochodem, portál Ulož to funguje bez problémů.

Další odpovědi
briketka10

Rampage Ničitelé film je na Ulož.to.cz celá strana.
Grinch jsem tam nenašla, ale je na Fastshare.cz

Grinch je animovaný příběh:
https://www.im­db.com/title/tt270969­2/videoplayer/vi1565047­577?ref_=tt_pv_vi_a­iv_1
https://www.im­db.com/title/tt270969­2/videoplayer/vi3482172­185?ref_=tt_pv_vi_a­iv_2
https://www.im­db.com/title/tt270969­2/videoplayer/vi3173431­321?ref_=tt_pv_vi_a­iv_3

Henry1660

Mám pocit, že kazety se již neprodávají, ani čisté ani již s nahraným obsahem.

Existují i jiné stránky, kde se dají stáhnout filmy.

Můžeš se na film podívat i online.

Ty filmy jsem neviděl, ale i kdyby ano, tak ti asi neporadím, protože nevím jaké filmy tě baví, a co by se ti mohlo líbit.

Ulozto bývá někdy přetížené, někdy mívá výpadky, nebo též jsi stáhnul moc obsahu v jeden den. Takže možná stačí jen počkat 1 den, a pak to Ulozto zase pojede.

Jestli se chceš mermomoci dívat na nějaký film, nemáš nějaké z dřívějška na DVD nebo v PC (či dokonce na kazetách), na který by ses mohl podívat.

Gestas

S Mistrem Yodou film zakoupit nějaký doporučuji.

22aa

Yoda je skřítek a skřítek je pohádková bytost.
Mě je –50 nebo co?