annasikolova

JAK SI MŮŽU KOUPIT DVD ZE ZAHRANIČÍ.

NA INTERNETU JSEM NAŠLA DVD S GERARDEM PHILIPEM POD POKLIČKOU 1957 DÁBEL V TĚLE 1947 A KRÁSKY NOCI 1952, CHTĚLA BYCH SI JE KOUPIT ALE NEVÍM JAK, KDO MI PORADÍ

Odpovědi
Pajavesa

Zalezi, na jakem to bylo eshopu a pak se dle toho da jednati.
To bylo nekde na amazonu?

cochee

Chtěl bych jen připomenout problematiku DVD regionů, pokud máte například v Česku koupený přehrávač a DVD je například z amerického shopu, může se stát, že to DVD nepřehrajete, navíc to DVD nemusí být opatřeno ani českými titulky, o dabingu nemluvě…

arygnoc

nj, ale prečo na nás kričíte? (veľké písmená)