Convallaria

Nevíte jaká písnička by byla nejlepší na ploužák?

Budeme mít se třídou akci na vánoce a bude diskotéka. Vždy si na ploužáky pro nás chodili kluci a měli nás rozdělený, kdo s kým bude tancovat, ale teď jsme se s holkama rozhodli, že si taky naplánujeme takovou akci, ale nevíme jaká písnička by mohla být ta nej.

Nejlepší odpověď
Rocker

Metallica-Nothing Else Matters,Unfor­given,Rolling Stones-Angie,Led Zeppelin-Starway to Heaven,Guns'n'Roses-Don't Cry,Nightwish-Sleeping Sun,Carpenter,Mid­dles of Heaven,Bon Jovi-Always,Bed of roses,Pink Floyd-Wish You Were Here,Epica-Memory…Jsou jích tisíce

Další odpovědi
Rufus

Jane Birkin et Serge Gainsbourg – Je T'aime,…Moi Non Plus , stará záležitost, ale pořád půvabná…), Aerosmith-Don't Cry, Bakstreet Boys- I'll Never Break Your Heart, Phil Collins- Against All Odds, Barbra Streisand- Woman Il Love, George Michael- Careless Whisper, Boy Zone- Words, je toho spoustu…