Avatar uživatele
albert

Nevíte jak se trvale zbavit nechtěné reklamy?

Nejde jen o to kliknout na křížek – zrušit vyskakovací okno. Myslím tím nějaký program do počítače, který by tyto vyskakovací okna zakázal. Konkrétně mne nejvíc s..e Fio banka na tomto webu. K ní rozhodně nepůjdu. Radu že jde nastavit zrušení ve Chromu sem nedávejte – nejde.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, iceT, anonym, Pájo, MA-SU-KA před 4330 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Syd

Zkus tohle http://adbloc­kplus.org/en/chro­me
Anebo změn prohlížeč, ve firefoxu to jde

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Budu oponovat, v Google Chrome to normálně zablokovat jde pomocí rozšíření AdBlock. Úplně stejně jako v ostatních prohlížečích.
A pokud se Vám přesto někde na stránce nějaká reklama zobrazí, kliknete pravým tlačítkem myši kdekoliv na stránce, vyberete z rozbalené nabídky „blokovat reklamu na této stránce“, pak Vás to navede, že máte kliknout přímo na tu reklamu a pak už ji to trvale odstraní. Na jedněch stránkách jsem to takto dělala. Ale tady zrovna ta Fio banka se mi přestala objevovat hned po nainstalování AdBlocku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Další rady v odkazu

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­58&q=jak+se+zba­vit+reklamy&sa=Vyh­ledat

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet