Jak blokovat zobrazování reklamy na webových stránkách (Mozilla Firefox) ?

na webových stránkách je všude tuna reklamy, a pořád jako by to jejich provozovatelům bylo málo, tam je ještě nevtíravá, onde už roluje před očima zleva doleva seshora dolu, dokud na ni nekliknete … mám toho dost, chci ji nějak zablokovat, chci zrušit a schovat reklamu na internetu, je na to nějaký program pro můj prohlížeč Firefox ?
Doplňuji:
jen klid 🙂 jedná se o položenou otázku a doufejme relevantní odpověď pro ostatní 🙂 toto téma je dobré řešit preventivně

Nejlepší odpověď
kropitko

A co pak tedy znamená Váš odkaz v této otázce u Vaší odpovědi..Já jsem asi jelen

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-je-to-tady-reklama
Doplňuji:
george dobrý tah ,mě to pak došlo a něco podobného jsem čekala…jednaod­poved??:-)

Další odpovědi
rynek878

Je to velice úsměvné,když se ptá odborník (od fochu)nás obyčejných prosťáčku na takový to problém,snad zde neočekáváte pro Vás kvalitní odpověď?

jednaodpoved

= www stránky bez reklam =

krátký postup jak toho dosáhnout je popsán zde
www.planografi­e.cz/adblock/mo­zilla_firefox­.html

krok za krokem
Doplňuji:
(je tam i návod pro Google chrome)

perry27

doporučuji program Adblock Plus má ho taky a je super