MocacekCZ

Jak odstranit AdBlock z google chrome

Nevíte někdo jak se dá odstranit aplikace AdBlock z prohlížeče google Chrome ?

Nejlepší odpověď
anonym

  1. Spusťte Google Chrome.
  2. Klikněte na ikonu klíče na panelu nástrojů. Panel nástrojů se nachází v horní části okna.
  3. Přejděte na „Nástroje“ a pak klikněte na „Rozšíření“.
  4. Vyberte „Adblock,“ a klikněte na „Odinstalovat“.

Zdroj: http://www.ehow­.com/how_8403193_u­ninstall-adblock-chrome.html

Další odpovědi
jáára

Máš rád reklamu? občas známé weby na cizích počítačích nepoznávám.. zkus třeba živě. tam se dostat k obsahu bez AdBl. je nadlidský úkol. reklamu sem zahodil i s televizí před mnoha lety.