pas

Nechtěná reklama

Jako domovskou stránku mám Seznam.Vlevo nahoře se stále točí připojování,nad seznamem je obdelníková lišta s reklamou a vpravo nad emailem zase čtvercová.Dělá mi to jen u stolního PC na notesu nikoliv.Pradíte co s tím? Díky

Nejlepší odpověď
beer

Tipuji, že sis stáhl nechtěně nějakou lištu, či co..
Zkus otevřít nástrojů pravým myšítkem a to, co tam nepatří zakázat.
Doplňuji:
Oprva: …otevřít panel nástrojů..
To je ta horní část, kde tě to zlobí

Další odpovědi
pl4toon

Nějak si nedokážu představit co to tam máte. U mě je Seznam bez těchto „reklam“. Můžete udělat screen (obrázek)?

Bedy

S tímto porblémem se poslední dobou setkávám častěji – dělají to nejrůznější toolbary. Bylo by fajn, kdybyste mi poslal výpis z programu Hijackthis a pomocí něj to všechno odstraníme a vrátíme do původního stavu.

Bohužel pouhé zakázání v prohlížeči nepomáhá, protože při jeho znovu spuštění se vše vrátí do původního stavu, ty toolbary mají dneska rezidenty což jsou procesy nebo přímo služby, které dohlížejí na to, zda-li ten toolbar pracuje a v tomto případě ty reklamy ukazuje.
Samozřejmě že na Seznamu reklamy nejsou, jen jediná je pod přihlašovacím dialogem do emailové schránky, i tu lze skrýt podobně jako drtivou většinu reklam.
Stačí si do prohlížeče nainstalovat doplněk AdBlock (podporuje ho řada prohlížečů) nebo máte-li Internet Explorer, stačí nainstalovat pouze filtry (tedy takový seznam těch reklam).
Některé prohlížeče jako Iron umí reklamy skrývat automaticky.

Více o skrývání (blokování) reklam, včetně instalace doplňku/filtrů najdete zde: http://adbloc­k.dajbych.net/

A zpět k Hijackthisu – Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten mi pošlete jako přílohu emailem na bedy zavináč outlook tečka cz, případně ho nahrajte na leteckaposta.cz a odkaz ke stažení mi pošlete vnitřní poštou.

Děda Louda

Ad beer: dobře provedená oprva je k nezaplacení. Kdyby se to nepovedlo, může následovat odruha, otřeťa, očtvrta atd.