Avatar uživatele
vas999

Co mám dělat s tímto emailem?

Ve spamu se mi objevil email, který mi říká, že zatímco jsem sledoval video na erotických stránkách (nic takového ani nedělám), tak se mi zaviroval počítač, teď znají všechna moje hesla a mají nahrané soubory. Pokud zaplatím nějakou spoustu peněz, dají mi prý pokoj. Mám s tím něco dělat? Mám tomu vůbec věřit? Je u toho nějaká příloha. Slyšel jsem, že zavirovaná by mohla být právě tahle příloha a samotný email je jinak „neškodný“. Radši jsem email smazal úplně, ale mám z toho špatný pocit. Sice asi zbytečný, protože na videa se rozhodně dívám jen na youtube a ještě jen na slušná (zejména ten jejich „můj vkus“ mi přijde dosti podezřelý). Navíc ten email mi přišel pravděpodobně před necelým měsícem a dávali mi dvoutýdenní lhůtu. Navíc, kdyby opravdu měli moje hesla apod., určitě by mě upozornili výrazněji, abych si toho všiml hned.

Tak co byste mi poradili?

Zajímavá 0 před 1821 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Už se to tu řešilo. Během jednoho až dvou dnů byla Česká republika zaplavena tímto emailem, který však nic nedělá a jen někdo zaplatí.
Samozřejmě nic neplatit a email smazat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nedělej nic a smaž to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Udělal jsi dobře. Jedná se o podvod.Takovéto „výhružné“ emaily okamžitě SMAZAT a nereagovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Smazat, zase to jsou nějakcí šmejdi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Označit jako spam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luhovor

Ahoj, určitě nic neplatit a hned vymazat. U nás www.prazskekan­celare.com aktuálně evidujeme desítky podobných mailů, které chodí na firemní adresu. ignoruj to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Kdo taky masturboval, ať se přihlásí.
Já se hlásím. Na všech svých adresách.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek