Program pro blokování reklam na internetu?

Znáte někdo nějaký program pro blokování reklam v Internetu Explorer8? Používala jsem „Simple AdBlock“ ale nebyla to plná verze a teď mi to blokuje reklamy jen půl dne, což je k ničemu.
Navíc teď mám někde v laptopu asi adware, takže mi tu v internetu vyskakují dodatečné reklamy po každé aktualizaci stránky, tak hledám, čím to zablokovat taktéž. Znáte nějaký program?

Odpovědi
Lukasy

Adblock plus použivam ja ale na mozile nevim jestli to pujde i na exploreru.

anonym

AdBlock používám v prohlížeči Google a reklamy jsou fuč!