iceT

Nevíte jak dlouho trvá kozlovi

než hupsne na kozu?
Používáme u nás takový časový údaj,který zní „trvá to jak u capa“.

No a do které kategorie to asi patří…?

Nejlepší odpověď
hanulka11

podle toho rčení si asi kozel hodně vybírá a jentak na každou nehupsne

Další odpovědi
janek66

Je to velmi rozdílné, záleží i na koze jak je kozlovi „povolná“.Můžu napsat tak půl hodiny + -.Je to jako napsat délku styku muže a ženy.když napíšu taky půl hodiny někdo se bude smát že je to málo a někdo naopak..... 🙂