Avatar uživatele
manon

Nešlo by, že by nominace zadavatele otázky udělená odpovědi měla vyšší hodnotu?

Vyšší než nominace ostatních hráčů, třeba i zlatých? Vždyť zadavatel nejlépe ví, která odpověď jeho problém vyřešila. A ta odpověď by měla být na prvním místě coby nejlepší.
Doplňuji:
Ocko: Já myslela, že admini to tady taky čtou a taky se třeba k tomu vyjádří. Nebo ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: manon

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, bolak před 3358 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Šlo, co by ne. Otázka je, kdo by se do toho měl pustit :)

Jinak máš pravdu že to postrádá logiku a navíc to nahrává podvodům. Já osobně doufám že se nominace úplně zrušej. Bylo by to tak nejlepší, rozdávaly by se jenom obyčpalce od obyč lidí a možná že bych nechal jeden extra tlustej palec, třeba jako má catherine zeta jones, od zakladatele otázky a ten by byl za tři body.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mapel

Nominaci bych nerušil, jen změnil pravidla. Mohlo by se to jmenovat třeba nejlepší odpověď a tu by měl právo dávat jen zadavatel otázky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Manon, máš pravdu. Mně dnes do mé otázky taky nanominovali jinou odpověď než byla řešením pro mne. Bylo by vhodné najít jiný způsob. Nebo by to mělo být tak, že zvolí-li nejlepší odpověď tazatel, tak by měla být uvedena jako první a s jiným bodovým hodnocením.
Opět jsme u toho, že se zde sbírají body za nesmysly a odpovědi se nehodnotí podle kvality. Alespoň u nominací by to mělo být jiné.
Jen bych Ti chtěla doporučit, abys tento nápad zaslala jako námět k zamyšlení adminům.
Doplňuji:
Manon, obávám se, že všechno tu opravdu nesledují. Ono je to totiž dost otázek, ještě více odpovědí a někdy i příspěvky v diskusi. Řešit se musí i jiné záležitosti, než otázky a odpovědi (reklama, funkčnost serveru a spousta dalších věcí).
Sama se můžeš přesvědčit, že občas sem "prosáknou" i otázky, co tu nemají co dělat. Nic se neděje. Většinou jsou smazány až po upozornění od někoho zlatého nebo stříbrného. Občas tu někdo napíše výraz natolik vulgární, že zůstává rozum stát nad tím, proč na to nikdo nereaguje. Spíš zabere intervence z našich řad. My zde na obrazovku koukáme průběžně a co nás zajímá pročítáme. Co vše má na starosti administrátor nevím, ale leccos mu může uniknout. Pokud se jedná o tak dobrý a zdůvodnitelný nápad, s jakým jsi teď přišla, tak opravdu napiš na info@odpovědi.cz.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je výhoda více názorů, vyberu si, který mi vyhovuje a nominuji. Tím pádem i správná odpověď může být bez nominace

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Nominace jsou zavedeny od nové úpravy Odpovědí. jenže za správnou odpověď tazatel málokdy poděkuje. Stačilo by napsat děkuji.

před 3358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Annas, to máš naprostou pravdu. Jenže všeobecná zkušenost je tu taková, že někteří za odpověď poděkují palcem a také poděkují slovně, jiní naopak neudělají nic z toho. Zadali prostě otázku a berou za samozřejmost, že někdo si dal s odpovědí nějakou práci. Většinou ani o odpověď nedokáží ani slušně požádat.

před 3358 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava