Super guy

Nepřijde vám absurdní, aby lidé, kteří se přiblíží oblasti 51 nebo do ní vstoupí, byli brutálním způsobem vyslýcháni?

Nejlepší odpověď
Schluker

Co je to ten brutalni zpusob? Je to prisne strezena vojenska zakladna, kam maji nepovolani zakaz vstupu. Zkuste si proniknout do prisne strezeneho vojenskeho objektu v CR a uvidite ten cvrkot…

Další odpovědi
Drap

Ne, nepřijde. Jednak neznám nikoho, kdo byl z těchto důvodů ,, brutálně,, vyslýchán a každý stát má pro své ozbrojené složky určitý prostor, kde neni možné volně vstupovat.

orwell

Nevím sice jak daleko při výslechu zacházejí, ale zrovna nedávno jsem viděl na TV stanici Prima ZOOM v jednom pořadu týkající se věcí souvisejících (běží jich teď víc), jak se nějací „turisté“ s kamerou snažili od hranic této oblasti hodně rychle vzdálit, aby se nedostali do křížku s ostrahou (dá-li se to tak nazvat). Všude varovné cedule a podle toho, co tam padlo, tak se těšíš okamžitému zájmu, pokud se jenom přiblížíš. Takže jako potenciální špión musíš počítat s tím, že tě odvezou na pokec při kávě, kde se tě párkrát zeptají co tam pohledáváš a přitom budou zjišťovat pár tvých fyziologických údajů, třeba ohebnost kloubů, kolik vody jsi schopen vypít a ověřit si platnost či neplatnost Ohmova zákona. Možná, že tě i poté propustí a řeknou: „Neberte to osobně, to víte, děláme jenom svoji práci.“ 🙂
Na tom není nic divného, ani absurdního.

Emefej

Nějaký hodnověrný odkaz by asi nebyl, že?

autacek

Říkalo rádio Jerevan? Jsem se přiblížil a nic… ty cedule jsou k**va daleko.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.