Avatar uživatele
bolak

Není deodorant taky jen přetvářka?

Člověk by měl mít přece možnost cítit skutečnou „vůni“ jiného člověka, kor když s ním možná plánuje strávit celý život…

Nebo ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas před 3922 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pot sám o sobě cítit není. Když se však začne rozkládat působením bakterií třeba . v podpaží, vznikne často velice protivný pach.

Domnívám se, že základem je pravidelná každodenní hygiena a nošení čistého oblečení. I textil totiž absorbuje tělesný pach. Takže je rozdíl mezi potem a potem.

Jinak samotné použití deodorantů či antiperspirantů osobní hygienu nenahradí. Důležitá je i správná životospráva. Odborníci doporučují dostatek tekutin, omezit alkohol, méně solit, vyhýbat se ostrým a kořeněným pokrmům.

Doufám, že partner, s nímž chcete strávit celý život, není „smraďoch“ a že jeho pot je přijatelný. Nedávno jsem někde četla, že se žena rozvedla s partnerem právě kvůli tomu, že zapáchal …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

Naprosto souhlasím. Jednou jsem šel na rande, vypadal jsem jako pes, kterému hodíš před čumák hrst pepřu. Naprosto dezorientovaný, neschopný přemýšlet, dělat dobrý dojem a celkově si „hrát na rande“, když měl protějšek na sobě strašně silný parfém. Ten den jsem se nezmohl na nic, ihned zalehl s bolestí hlavy a ještě asi tři dny jsem cítil na tričku, v kterém jsem tam byl, tu vůni. Na základce jsem dokázal poznat dle vůně potu, jestli je daný člověk uvolněný, jak se dobře vyspal, jestli si spolužačka dala před školou cígo, nebo prostě jen poslepu poznat daného člověka dle vůně jeho potu, škoda, že to nelze nějak naučit hromadně, abys toto poznal z vůně potu u všech lidí a né jen dlouholetých „spolusedících“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
FOX.IK

Za me ne, to bychom si taky za chvili mohli cuchat k zadkum jako pejci nebo kocicky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

pfůj :(

před 3921 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

FOX.IK: slovy maxipsa Fíka: „hmm, a proč néé..“

před 3922 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek