zjentek

Nenapadlo vás tady, že v kategorii věda zoufale chybí podkategorie výzkum?

Takový výzkum v podkategorii zde může být téměř stejně důležitý, jako podkategorie hmyzu v kategorii zvířata, napadlo mě. Co si o tom myslíte?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nemela-by-tady-bejt-kategorie-umeni-nejaky-podkategorie-k-tomu#discussion
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zavedli-byste-nektera-nova-slova-ktera-v-nasem-rodnem-jazyce-zoufale-chybi-a-jaka

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že pojem „výzkum“ je hodně široký a zasahuje do mnoha oblastí. Pro otázky týkající se výzkumu můžeme použít kteroukoliv ze stávajících podkategorií. Stejně tak můžeme vecpat i hmyz do zvířat, i když většinou mrňavý. Co takhle prvohorní vážka s rozpětím křídel 1 m? To už je docela slušné zvíře, co? Stejně si myslím, že všechny ty kategorie jsou k ničemu. Nikdy jich nemůže být tolik, aby obsáhly vše.

Další odpovědi
aliendrone

:) Tady toho chybí/přebývá, škoda mluvit. Ber to z té pozitivní stránky – když někde narazíš na netovou diskuzi ohledně reklam a „neférovosti“ prostředků blokujících reklamy, můžeš vždy jako eso z rukávu vytáhnout tento web, abys odpůrcům AdBlocku zavřel hubu. ;) :D :D

Kelt

Určitě by to šlo, a taky by tam šlo zařadit ženy, protože za mnoho tisíc let nezjistil nikdo z miliardy lidí, jak žena myslí. Ale nevím, kdo by takový výzkum financoval.
Ale to jen tak na okraj. Dělení do kategorií je problematické. Někdo v tom rozdíl nevidí a zařadí otázku libovolně a na druhé straně okruhy chybí. Třeba tam chybí chemie , když už jsme u té vědy. Mohly být obory, přírodní a technické vědy, společenské vědy a podobně.

anonym

Tak určitě bych neřekl že tu nějaká katagorie chybí ZOUFALE 🙂 spíš na tom vůbec nesejde do jaké kategorie otázku zařadíte protože stejně všichni v hlavním vlákně sledují všechny 🙂 a výzkum se zde docela určitě žádný odehrávat nebude.

zjentek

Aliene, i když jsem tě správně nepochopil, tak nějak jsem odpověď přeci jen pochopil a to tak, že se svými schopnostmi skrze net ovládáš a manipuluješ stroji koncových uživatelů a to v tom smyslu, že po prolomení JEJICH SOUKROMÍ ovládneš a k obrazu svýmu upravíš „jejich“ AB tak, že z návštěvy takto postiženého jedince TOHOTO WEBU nakonec konkrétně TY vytěžíš a to řádově více, než kdyby jejich AB fungoval správně. A fčil mně pls vysvětli, v čem jsem odpověď nepochopil. (;.

anonym

Zbytečné se tím zabývat, autoři webu na připomínky místních uživatelů nikdy nijak nereagovali (určitě tedy ne zapracováním požadované změny) takže není velká pravděpodobnost ani že by jakkoliv přizpůsobovali kategorie. Ztráta času.

anonym

navíc kategorie vůbec tu mají jen minimální využitelnost, takže v podstatě ani nezáleží na tom do jaké otázku zařadíte, drtivá většina uživatelů stejně v hlavním vlákně vždy sledují všechny dotazy ve všech kategoriích.

anonym

Což je také jeden z hlavních důvodu proč je tak obtížné tu uživatele tematicky zacílit a zcela je odstínit od balastu mimo jejich oblast zájmu, tuhle roli kategorie prostě neplní. Vem si že ani není možné parametrizovat RSS tak aby zobrazovalo jen dotazy specifických kategorií, to prostě vůbec nelze.