Nemyslíte,vy ženy,že my muži jsme diskriminování?!

Vy máte „mamograf“ a já postrádám " tatograf" ! Co vy na to,ha?!

Nejlepší odpověď
kapka

Vy zas máte tatoo salony. 😁

Další odpovědi
anonym

A ja mam jeste ke vsemu pakograf. ! -iv-

Deli

Barbakane, i v čekárně před mamografem je občas k vidění muž – nikdo Vám ho tedy neupírá, chce to jen odvahu 🙂
A když už v tom budete, zkuste také návštěvu gynekologa a používání dámských hygienických potřeb.
My se už holíme, jako vy, vojnu zrušili, tak nám, vy muži, nemáte co závidět!

Alesh

No, to je pravda …
Rakovina prsu je vážná věc, nicméně rakovina varlat o nic méně, přesto jsou prsa jaksi protěžována.