tomankaa

Kde sehnat kvalitní komponenty do motoru?

Ahoj!
potřebovala bych poradit, sháním nějaou firmu co dodává kvalitní komponenty do motoru pro značku mitsubishi, upřesňuji, že se jedná o závodní auto, takže musí něco vydržet:( napadá Vás něco? Klidně i zahraniční firmy.

Nejlepší odpověď
Edison

To pak je spíš na zakázkovou výrobu, nebo dovozy… To leda udělat klasicky výběrko. Chce to ale jednu věc: Mít představu, co vlastně chceš – umět napsat požadavky / podmínky.

Další odpovědi
aliendrone

Kontaktuj Ralliart, to je něco jako Nismo u Nissanů nebo AMG u Medvědů. Tam budou vědět nejlépe. BTW – komponenty závodních aut často vydrží prd, protože jsou vyrobeny speciálně na jeden, max. několik závodů. ;) :D :D

elkon

Kromě toho co tu bylo popsáno i ranec peněz.