zjentek

neměla by být při hlášení závadnosti otázky ještě další (šestá) možnost? :o

..a tou by byla varianta: vytrženo z kontextu ..páč si tady kdekdo (z tamtěch)přidává a ubírá vložený text, jak se mu zlíbí :o
Doplňuji:
MK44: tak to bych se mrknul na ty, kteří křičí, že je mazání štve ..hmm, já už tady jednu otázku smazal (krom těch vytrženejch z významový souvislosti), ale ta byla tak brutální, že takovej slovosled sprostejch výrazů neumím složit ani já a to, jak všichni víme, je co říct ne?

Nejlepší odpověď
MK44

Nevím, ještě jsem závadnost nenahlašoval. Přidaný nebo ubraný text jsem nezaznamenal – to tu opravdu scházelo ☹ Ale vím určitě, že při vyhledávání odstraněné otázky by se nemělo vypsat pouze „Otázka byla odstraněna“ nýbrž také kým a proč! Docela mě zajímá, proč někdo odstranil otázky, na které jsem odpovídal. Teď se mi podařilo dohledat jen tyto dvě:

  1. Překlad věty z němčiny

Dobrý večer, mohl by prosím někdo přeložit tuto větu Überwinde deine Angst und lass dich von deinem Verstand leiten. ?
www.odpovedi.cz/o­tazky/preklad-vety-z-nemciny

  1. Jak dlouho by se letělo ke slunci?

Kdo má nějaké informace o odstranění těchto otázek, nechť mi je sdělí.

Navíc některé otázky mizí dřív, než se mi podaří odpověď vložit. Pokud jsem k odpovědi vyhledával nebo ověřoval nějaké informace, silně mě to mrzí. Příště tomu zamozřejmě nebudu věnovat ten čas. Zřejmě má někdo zájem co možná snížit úroveň serveru.

S pozdravem Všem mír ale mazalům po hubě …

Další odpovědi
anonym

Také mně mrzí, že se tady mažou otázky.Sice se tady moc neptám (raději hledám na netu), ale snažím se odpovídat.A protože nejsem moc sběhlý v psaní, tak mně třeba 10 –15 minut trvá než napíšu odpověď a ona je pak otázka za několik minut odstraněno, čili moje úsilí přichází vniveč.

jirkajirka

led Ty jsi prostě královna opozice. Třeba nějak si zapoměla že když Ti někdo otázku ,,zneviditelní" tak než to vyreklamuješ přes admina který ji vráti zpět tak už je někde na třetí straně poradny kam už nikdo nejde.Otázka proč admin tu otázku vrátil??Zlatí všemocní naznali, že přeci je závadná.

led

váš návrh by som opravila o šiestu možnosť:
„jiné, s možností napsat zdůvodnění nahlášení vlastními slovy.“

K užívateľom, ktorí sa hnevajú na mazalov (už sa viackrát opakujem, skúste si občas prečítať aj pravidlá, podmienky, informácie…):
1 – Žiadny z riadnych užívateľov nemá právo mazania príspevku.
2 – Každý užívateľ má právo nahlásiť adminovi závadnosť príspevku (aj svojho) použitím tlačítka (odkazu) „nahlásení“. Po vyplnení nasledujúcej tabuľky zdôvodnenia nahlásenia, potvrdením odošle toto nahlásenie adminovi. (vidíte o žiadne mazanie zatiaľ nešlo.
3 – Pri nahlásení závadného príspevku striebornými a zlatými uživateľmi, nahlásený príspevok sa zneviditeľní (stále ostáva na svojom mieste a čaká na rozhodnutie admina, len nie je pre užívateľov viditeľný). U ostatných užívateľov po nahlásení závadného príspevku sa nič do rozhodnutia admina nemení.
4 – administrátor po nahlásení preverí závadnosť príspevku a rozhodne o jeho odstránení, alebo jeho zviditeľnení (zotrvaní v databáze príspevkov)
Všimnite si: nahlásiť môže každý, odstraňuje – maže – len administrátor v službe.
Administrátor zodpovedá svojmu zamestnávateľovi – zriaďovateľovi (majiteľovi) stránky.
Pokiaľ niekto má výhrady voči ich práci, napíšte to im, prípadne majiteľovi. Sem to nepatrí, táto stránka slúži ako poradňa.
Doplňuji:
jirkajirka,
môžte ma nazvať akokoľvek, ale fakty nemôžte prekrucovať.
Zneviditelnenie nie je odstránenie. Ak si doma zakryjete ponožky novinami, neznamená to, že tie ponožky tam nie sú. Sú tam, kde ste ich pôvodne nechali.
To isté je i pri zviditeľnení, vrátení príspevku, vráti sa na svoje pôvodné miesto.
„který ji vráti zpět tak už je někde na třetí straně poradny kam už nikdo nejde.“ ani v tomto nemáte pravdu. Mnoho ľudí, ak niečo hľadá listuje nielen tri strany, ale aj niekoľko rokov dozadu. Kto chce nájsť príspevok, čo tu je zverejnený, tú možnosť má.
„Otázka proč admin tu otázku vrátil??Zlatí všemocní naznali, že přeci je závadná.“
Admin, ak uzná, že nahlásená otázka/odpoveď nie je závadná, nie je v rozpore s pravidlami, kodexom uživateľa, zákonmi, atď. ju vráti späť nie pre toho jedného uživateľa, ktorý ju vložil, ale pre všetkých uživateľov. „Zlatí všemocní“ a všetci ostatní užívatelia môžu uznať, že príspevok je závadný, napriek tomu plati rozhodnutie administrátora.
Netvrďte spolu so stredovekom, že Zem je doska, keď faktom je, že Zem je nepravidelne guľatá.

led

Ak mám pocit, že moja otázka je „neoprávnene“ odstránená mám tri možnosti
1 – napísať adminovi a žiadať vrátiť späť
2 – položiť otázku inou formou, iný výber slov
3 – nechať tak
Rozčuľovanie sa nikomu nepomôže

zjentek

vypadáš rozčileně ..,)

arygnoc

vôbec by tu nemala byť možnosť mazania otázky.

pri urážkach alebo nevhodnom chovaní proste ban.

ale i kontroverzné otázky nechávať, prípadne vytvoriť nejaké „smetište“, kde „vadné“ otázky budú naďalej dostupné, ale zamknuté i pre diskusiu, prípadne i so stručným odôvodnením.

jirkajirka

Naprostý souhlas.