Anonym*

Která je největší přírodní katastrofa v ČR, při které umřelo nejvíce lidí?

Kdy vznikla ČR?

Odpovědi
annas

Pozor na název ČR. Od kdy tento název existuje. Není vhodné používat, ale např. naše země, české země atd.

Vyberte si sám z odkazů.

„Největší přírodní katastrofy na území českých zemí za posledních 1000 let “

https://geograp­hy.upol.cz/sou­bory/studium/dp/2009/2­009_Spikova.pd

Něco pak o „Běsnění přírody v Čechách: Nejhorší přírodní katastrofy u nás!“

https://epochal­nisvet.cz/bes­neni-prirody-v-cechach-nejhorsi-prirodni-katastrofy-u-nas/

Hufnágl

Snad byla. Pokud myslíš o celé historii Čech, tak to byl mor, při kterém zemřelo na 200 000 lidí, ale nevím, jestli mor zařadit do přírodních katastrof.

quentos

Dov POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se to jmenovat nemůže) se píše… překvapivě… OTÁZKA.

Hufnágl

quentos
Nerozumět řeči tvoja tlupa:

Dochy

Překlad:
Heslo „Největší přírodní katastrofa v ČR“ není otázkou.
Bylo by hezké, aby tazatel do pole pro otázku napsal otázku, jak doporučují pravidla serveru…

Hufnágl

Doporučují, ale nepřikazují, nebo ano?!

annas

Můžete si přečist důvody pro nahlášení neotázky

Takže to berte podle toho, jak to chcete. .

Tu je možno skrýt, admin ji opraví a pak vráti, samozřejmě později.