zjentek

Nejhorší váš čas přijde, když nejste, ovšem věci po vás tam pořád jsou?

Otázka zejména pro silně až intenzivně materialisticky založené, ale i pro ostatní. 🤷‍♂️

Odpovědi
elkon

Bláboly.

zjentek

Elkone, já vím, ovšem tato otázka se i tak bude hodně líbit zdejšímu filípkovi (ne že bych si myslel že by mu snad OTEVŘELA OČI). Totiž já se vyžívám v situacích, kdy má někdo šílený vztek a vlastně není schopen ani ochoten připustit si, PROČ tomu tak je 😛🤪😋