Kepler

Nedávno jsem si na úřadě dovolil níže popsanou srandičku. Myslíte, že by to někdy mohlo pomoci?

Zeptali se na mé jméno a adresu. Povídám: moment a vytasil jsem občanku a začal číst. No baba jenom zírala…

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tywoe chceš mě zabít? To je hustá KRUŤÁRNA! Máš kliku, že jsem u toho nebyl, bo bych tě provařil tím, že bych se asi pomočil smíchem tohle vidět na vlastní bulvy! ;) :D :D

PERFEKTNÍ nápad, už se mi rodí v hlavě jeho další aplikace! :)

Další odpovědi
led

Kreativne, nápadité a skutočné. Vidím to 3D s dolby zvukom.
To je podobné, ako keď vám volajú na mobil a pýtajú od vás vaše telefónne číslo.

dudu

Podobné situace, které optimistu pobaví jsou poměrně běžné. Např. když klient na dotaz o pohlaví /muž, žena/ odpoví „mám“, nebo spatříte v nabídce masny nápis „mletá sekaná“.

Justin1

Je to pěkná kulišárna, ale taky to trochu vypadá, jako bys vystupoval pod cizí identitou a neznal ji tak dobře jako tu svou vlastní.

marci1

No, možností co si ona úřednice mohla myslet je vícero. Mohla si myslet, že máš toho Němce, který ti doma schovává věci, nebo třeba to, že si onu občanku někde „lohnul“. 🙂

zbyndo

Možno im to pripadalo normálne, možno k ním chodí každý druhý s alchaimeerom… inak uznávam takéto ťahy, často je do plaču, ako na to reagujú ľudia bez zmyslu pre humor

hapiky

A doplnil jsi to líbivým potřepáváním některé z honích končetin?

Tomáš1234

Tak to bych chtěl vidět naživo :D

Kepler

led: to je dobré, tohle určitě taky vyzkouším!