independent

Nechce většina lidí kratší pracovní dobu?

Mají k tomu jasný důvod?
http://tn.nova­.cz/clanek/vet­sina-lidi-nechce-kratsi-pracovni-dobu-maji-k-tomu-jasny-duvod.html
My v OKD Máme placené 7,5h už od vstupu do EU, i když tam jsme 8h, údajně podle odborářů placených firmou, podle nařízení EU přestávka na jídlo a odpočinek nemá být placená.
screenshot pořízen z tn.cz

Nejlepší odpověď
nyjono

Je mi to tak nějak jedno.
Dělám jak se mi chce a kdy se mi chce.

orestez

Raději žádnou prac dobu. A když jo, tak kratší. Ať celý život v práci tráví Němci. Kdo vyplnil v anketě zápornou volbu, ukazuje to na množství členů ODS a kapitalistů.

Lamalam

Na co se ptáš? Podle té ankety většina lidí CHCE kratší pracovní dobu.

independent

… a o to jde, v TV Nova říkají že ne a na nováckých webovkách mají anketu ze které vyplývá že jo