Lgee

Nebylo by lepší povolit vkládat otázky/odpovědi všem?

Aby tu bylo živěji na jiných nejmenkvaných poradnách to taky tak je, nemuseli by to být otázky ale alespoň aby mohli odpovídat všichni.

Nejlepší odpověď
annas

Co je podle vás „všem“? Myslíte bez registrace? Určitě by to bylo mnohem horší, než je. Myslím si, že na většině stránek, kde reagujete, se musíte přihlásit.

Je to možná jakási pojistka, že se dá uživatel najít podle mailu atd, pokud je to nutné. Nemusíte se se stále přihlašovat. Přečíst odpovědi můžete bez registrace. Každý nemá potřebu se ptát nebo odpovídat.

Otázky může vložit kdokoliv, ale je třeba se registrovat. Stejně tak mohou odpovídat všichni registrovaní.

Další odpovědi
ivzez

Majitel a provozovatel webu má pro takové nastavení
pravidel své důvody. Na nás – uživatelích – je je respektovat.

PS:
Otázky směřující k webu či provozu je podle mne
lepší adresovat adminovi: info@odpovedi.cz

Uživatelé mohou odpovědět jen to, co se zde dočetli,
tedy to, co znáte (nebo byste měl znát).