Rokio

Nebudete se na mě zlobit, když se přiznám k tomu, že jsem o některých zdejších uživatelích psal vtipné slohy?

Už roky o vás sbírám informace a na základě toho o vás píšu slohové práce, které vkládám na svůj tajný blog.

Píšu články hlavně o Mc Merkurionovi a Edisonovi. Dále pak o ivzez, Keplerovi, annas, aliendronovi, zjentekovi a našem trollovi dust.

Napsal jsem už asi dohromady kolem 30-ti článků a sledovanost tohoto blogu není nejnižší.

Tohle je apríl. Nedovolil bych si psát o uživatelích Odpovědi.cz slohy.

Všem členům tohoto webu přeji pěkný začátek dubna a ať začne jaro v plném proudu! Také všem přeji hodně zdraví a štěstí!

Odpovědi
zjentek

Než jsem dočetl až dolů, chvíli jsem se těšil z toho, že jsem třeba slavný… dostal's mě ty rošťáku! (;

Edison

Zlobit se určo nebudem… Dáme ti po papuli s úsměvem… 😁