lukas.zmizik

nebudem si tykat?

mel by to napsat ten nejstarsi nebo ten nejodvaznejsi?

Nejlepší odpověď
www

Tak na netu to neřeším, navíc 60 mně bylo dáávno tak tykám a očekávám 😁.
Něco jiného je samozřejmě komunikace s úřady ap.

Další odpovědi
anonym

Ja jsem tady Lukasi nejstarsi , je mi SKORO 99. 🙂 Jsem rada , kdyz mi tykate , ale ja sama s tim mam problem i v " normalnim " zivote. Me , kdyz nekdo nabidne po 15 min. tykani , vetsinou odmitnu s oduvodnenim , ze se omlouvam , ze si nechci hrat na nejakou damu , ale ze je to ve me jakysi blok … , ja proste toho cloveka musim nejak vice poznat. Tak u me , to prosim vsichni prominte , ze to nedokazi … snad casem. 🙂U nekoho se uz ale snazim. Napr. u Chudsta. Toho uz jsem si privlastnila za sveho synovce – s jeho dovolenim. 🙂 Mam ho hodne rada . Jsem rada , ze jsem jeho teta a ne praprababi. 🙂 -iv-

casey

domnivam se, ze nejstarsi. A pokud nebude nejstarsi, bude nejodvaznejsi.

tom004

Mně osobně je jedno,jestli mi někdo tyká,a může mu/jí být 15,nebo 150 let.Spíše vnímám,jak na mne odpověď působí,a podle toho odpovídám.Někdy mi přijde vhodnější vykání,někdy tykání,a věk v tom nehraje žádnou roli.Takže kdo chce,ať mi klidně tyká. :)

Elk

Záleží na otázce, ale v podstatě je to tady asi každému jedno – mně taky, takže Mazdar lukas.zmizik – u.

led

Ja som holt stará škola, vykám každému.
Výnimku robím u jednoznačne jasným pod15ročným (podľa otázky, domácej úlohy, a pod)

  • iv- akosi rýchlo ste zostarli, veď začiatkom mesiaca ste mali len 90 😁

coco

Mě je taky milejší tykání, když už jsme tady anonymní. Ale taky si myslím, jako led, že -iv- kecá, co se týče věku…