Avatar uživatele
lukas.zmizik

nebudem si tykat?

mel by to napsat ten nejstarsi nebo ten nejodvaznejsi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Elk před 4691 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Tak na netu to neřeším, navíc 60 mně bylo dáávno tak tykám a očekávám 😁.
Něco jiného je samozřejmě komunikace s úřady ap.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ja jsem tady Lukasi nejstarsi , je mi SKORO 99. 🙂 Jsem rada , kdyz mi tykate , ale ja sama s tim mam problem i v " normalnim " zivote. Me , kdyz nekdo nabidne po 15 min. tykani , vetsinou odmitnu s oduvodnenim , ze se omlouvam , ze si nechci hrat na nejakou damu , ale ze je to ve me jakysi blok … , ja proste toho cloveka musim nejak vice poznat. Tak u me , to prosim vsichni prominte , ze to nedokazi … snad casem. 🙂U nekoho se uz ale snazim. Napr. u Chudsta. Toho uz jsem si privlastnila za sveho synovce – s jeho dovolenim. 🙂 Mam ho hodne rada . Jsem rada , ze jsem jeho teta a ne praprababi. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

domnivam se, ze nejstarsi. A pokud nebude nejstarsi, bude nejodvaznejsi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Mně osobně je jedno,jestli mi někdo tyká,a může mu/jí být 15,nebo 150 let.Spíše vnímám,jak na mne odpověď působí,a podle toho odpovídám.Někdy mi přijde vhodnější vykání,někdy tykání,a věk v tom nehraje žádnou roli.Takže kdo chce,ať mi klidně tyká. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Záleží na otázce, ale v podstatě je to tady asi každému jedno – mně taky, takže Mazdar lukas.zmizik – u.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ja som holt stará škola, vykám každému.
Výnimku robím u jednoznačne jasným pod15ročným (podľa otázky, domácej úlohy, a pod)

  • iv- akosi rýchlo ste zostarli, veď začiatkom mesiaca ste mali len 90 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
coco

Mě je taky milejší tykání, když už jsme tady anonymní. Ale taky si myslím, jako led, že -iv- kecá, co se týče věku…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek