El.m

Nazev filmu # květinářka # pomsta #

Zdrávím , nebude někdo vědět nazev filmu ve kterém je hlavni postavou květinářka která přijme svou dávnou kamaradku z dobré vůle že jí pomůže a ta se jí začne mstím , chce zabit jejího manžela “přítele” (je alergický na květiny, zavře ho do chladicích boxu na květiny) a také jí , jsou to jen útržky , kdyby někdo věděl budu ráda za název :)

Odpovědi
Ametyst

Může to být epizoda ze seriálu Flower Shop Mystery. Tam jsou takové detektivní příběhy.