vevinka007

Natáčení videí

Prosím poraďte mi.. Jestli je lepší natočit video a nebo jít do nahravacího studia? Chci udělat videoklip:)
A jaký si můžu stáhnout program, který dělá efekty do videoklipu..Kde si k tomu videoklipu mužu dávat na to další menší videjka..
A který zlepší hlas apod..?Děkuji

Odpovědi
anonym

Do nahrávacího studia nechoď. S přítelkyní natáčíme na zrcadlovku nebo kamerku GoPro, která dělá vynikající záběry. A co se týče úprav, tak doporučuji nástroj Adobe AfterEffects (pokud chceš opravdu profi efekty, tak k tomu ještě plug-in Trapcode atd.), začátky jsou sice krušné, ale časem na to člověk přijde, od toho jsou tutoriály.

kick882

nevím, ale podle mě NS je drahé.. a program třeba movie maker

Poklička

Program na efekty Adobe After Effects

huxa

radši běž do toho nahrávacího studia