Avatar uživatele
bolak

Našli ste někdy nějakou větší sumu peněz?

..já jednou našel pětikilo..a tenkrát jsem z toho měl takovou radost, že sem lítal splašeně po pokoji jako vopařená kočka…a hned sem se s tím běžel pochlubit taky mámě a říkám.. „hele co sem našel“ a máma na to „a neleželo to náhodou na stole?“ já říkám „nojó, jak to víš..“ prej „to sem dala bráchovi na vobědy“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? fablen, anonym, fcoop, briketka10 před 4518 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne , ale porad hledam … i doma hledam. A nikde nic. ;-( -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Je to už dávno,ještě když jsem byla svobodná,jela jsem s jedněma manželama do Liberce. Na náměstí na zahrádce,kde sedělo plno lidí a chodili číšníci,jsem viděla se válet na zeleném koberečku celou tisícovku.Sáhla jsem po ní,ale manžel známé hned po mně. Tak jsem se s nima teda rozdělila. Rozmněnila jsem ji,nechala si 500 kč a jim dala také 500 kč. Známí mi pak říkali,co jsem to za pitomce…
Ještě pár let zpátky,jsem nacházela dost drobných,hl.na autobusáku. Ted už nenajdu ani kašku…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tíšek99

Já v řecku našel 10 euro. Taky dobrý :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

.......lítal splašeně po pokoji jako vopařená kočka… – to je velmi barvitý výraz.Dobrý,ten si budu pamatovat.
Co se nálezu týče – žádná sláva.
Co takhle obráceně – kolik jste dokázali poztrácet peněz?
Tak tady bych i zabodoval,jsem totiž pako.
V tomto smyslu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Když jsem byla menší, našla jsem před barákem dvě padesátikoruny (tehdy ještě papírové) srolované do sebe.. 🙂

A nevlastní brácha našel tak před deseti lety dva tisíce – v lese. Hledat vlastníka bylo celkem marné. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jo jako malý 500,–Kč to bylo hodně ani nevím co všechno jsme koupily s kámoškou jsme ji šly utratit do Prioru za malinký panenky, progresky, modelínu, bonbóny, ona si koupila takový cvakací zápisník, vlnu barevnou zářící, abychom uháčkovali těm panenkám oblečky a měly jsme co dělat, před našima vše utajit..
nevím jak, tenkrát na to hned nepřišli, potom jsme jim řekly, že nám to vše dala ta kámoška..
Doplňuji:
fcoop – peníze jsem nikdy neztratila, ale moje ségra byla přeborník na klíče, jednou jí spadly do kanálu, pak ztratila celej svazek, no a máma z ní byla na nervy, protože se měnila vždy celá klika i s fabkou a všechny klíče od dřevníka, bytu, kol, nejhorší bylo na tom to, že jako dvojčata jsem to slízla taky( ségře to zůstalo do dneška )..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Jo,jednou našel.Měl jsem dovolenou v kempu v jednom městě v zahraničí,kde jsem se narodil.Byl jsem se podívat na místa,které jsem kdysi znal.Hned první den nám někdo vykradl stan,manželka tam neprozřetelně nechala na chvilku peněženku s menším obnosem peněz.Ráno jsem se byl projít po kempu a našel jsem taštičku s trochou cizí měny a tři tisícovky v naší měně,nádobíčko feťáků a pár gramů marihuany.Nebylo to komu vracet a já jsem měl slušné odškodné i zaplacenou dovolenou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek