bolak

Našli ste někdy nějakou větší sumu peněz?

..já jednou našel pětikilo..a tenkrát jsem z toho měl takovou radost, že sem lítal splašeně po pokoji jako vopařená kočka…a hned sem se s tím běžel pochlubit taky mámě a říkám.. „hele co sem našel“ a máma na to „a neleželo to náhodou na stole?“ já říkám „nojó, jak to víš..“ prej „to sem dala bráchovi na vobědy“

Nejlepší odpověď
anonym

Ne , ale porad hledam … i doma hledam. A nikde nic. ;-( -iv-

Další odpovědi
Andělé

Je to už dávno,ještě když jsem byla svobodná,jela jsem s jedněma manželama do Liberce. Na náměstí na zahrádce,kde sedělo plno lidí a chodili číšníci,jsem viděla se válet na zeleném koberečku celou tisícovku.Sáhla jsem po ní,ale manžel známé hned po mně. Tak jsem se s nima teda rozdělila. Rozmněnila jsem ji,nechala si 500 kč a jim dala také 500 kč. Známí mi pak říkali,co jsem to za pitomce…
Ještě pár let zpátky,jsem nacházela dost drobných,hl.na autobusáku. Ted už nenajdu ani kašku…

Tíšek99

Já v řecku našel 10 euro. Taky dobrý :o)

fcoop

.......lítal splašeně po pokoji jako vopařená kočka… – to je velmi barvitý výraz.Dobrý,ten si budu pamatovat.
Co se nálezu týče – žádná sláva.
Co takhle obráceně – kolik jste dokázali poztrácet peněz?
Tak tady bych i zabodoval,jsem totiž pako.
V tomto smyslu.

WeeBear

Když jsem byla menší, našla jsem před barákem dvě padesátikoruny (tehdy ještě papírové) srolované do sebe.. 🙂

A nevlastní brácha našel tak před deseti lety dva tisíce – v lese. Hledat vlastníka bylo celkem marné. 🙂

briketka10

jo jako malý 500,–Kč to bylo hodně ani nevím co všechno jsme koupily s kámoškou jsme ji šly utratit do Prioru za malinký panenky, progresky, modelínu, bonbóny, ona si koupila takový cvakací zápisník, vlnu barevnou zářící, abychom uháčkovali těm panenkám oblečky a měly jsme co dělat, před našima vše utajit..
nevím jak, tenkrát na to hned nepřišli, potom jsme jim řekly, že nám to vše dala ta kámoška..
Doplňuji:
fcoop – peníze jsem nikdy neztratila, ale moje ségra byla přeborník na klíče, jednou jí spadly do kanálu, pak ztratila celej svazek, no a máma z ní byla na nervy, protože se měnila vždy celá klika i s fabkou a všechny klíče od dřevníka, bytu, kol, nejhorší bylo na tom to, že jako dvojčata jsem to slízla taky( ségře to zůstalo do dneška )..

jendahun

Jo,jednou našel.Měl jsem dovolenou v kempu v jednom městě v zahraničí,kde jsem se narodil.Byl jsem se podívat na místa,které jsem kdysi znal.Hned první den nám někdo vykradl stan,manželka tam neprozřetelně nechala na chvilku peněženku s menším obnosem peněz.Ráno jsem se byl projít po kempu a našel jsem taštičku s trochou cizí měny a tři tisícovky v naší měně,nádobíčko feťáků a pár gramů marihuany.Nebylo to komu vracet a já jsem měl slušné odškodné i zaplacenou dovolenou.