dust8

Našli jste někdy v rybím prstu kost?

Nejlepší odpověď
Nassin

Ne, protože...

Pokud koupím prsty od kvalitního výrobce, tak obsahují pouze maso bez kostí, jen jsou dosti drahé. Třeba od Novaco, ty nemaj chybu.

Zdroj: https://secure.ce-tescoassets.com/as­sets/CZ/212/859­4007918212/Shot­Type1_540x540­.jpg

Další odpovědi
anonym

Ne, protože...

Nenašel, ale už je to dlouho, co jsem si je nedělal. Taková rychlovka no :)

Kepler

Ne, protože...

Ten polotovar bez chuti a vůně zpravidla nekupuji. Věřím ale, že tam kosti nejsou, protože pochybuji, že je to opravdu z ryb.

elkon

Jiná odpověď

Rybí prsty jsou z lisovaného, mletého, rybího masa, tak tam kosti být nemohou.