Našli jste někdy kost / kosti v rybích prtech?

Nejlepší odpověď
quentos

v čem…? V rybích prdech…?

Další odpovědi
abendsbrot23

To by nejdřív musely rybí prsty obsahovat ryby, aby tam byly kosti.

da ny

Ne, ale už je řadu let nekupuji, raději sem tam rybu, kterou upravím sama :)
http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/testy/36316-rybi-prsty-chcete-jist-maso-nebo-hrachovou-nahrazku?komen­tare=nejnovej­si&position=20

anonym

Ne, ryby prsty nemají. Jedině ty od Igla, který dělá bioexperimenty.

VaKo

nenašel jsem, ani by být neměly

marci1

Bohužel našla. Jen jedinkrát jsem koupila „Rybí prsty pro děti bez kostí“ nejmenované značky N…co a byla tam kost a docelá velká. Hlavně že to bylo pro děti. ☹ Poslali mi jako omluvu knihu s rybími recepty. 🙂 Rybí prsty již nikdy více. 🙂

Lamalam

Ještě jsem neviděla rybu s prstama.